Inverter Yığınlanabilir yüksek kalite dc 12 v 24 v giriş ac çıkış standart gerilim ev kullanımı üzerinde ızgara kravat güneş mini invertör 500 w

₺359.58

Stok durumu: Stokta var

w11713


DC 10.8-28 v giriş Izgara Kravat Güneş Inverter Üzerinde 500 W
sistemi Fonksiyonu
* doğrudan güneş panellerine bağlı (pil bağlamak etmeyin)
hassas kullanarak MPPT fonksiyonu, APL fonksiyonları, maksimum çıkış gücü güneş panelleri otomatik olarak ayarlamak, sadece ızgara inverterler güneş paneli doğrudan bağlayın, pil bağlamak gerekmez.
* yüksek hassasiyetli otomatik algılama ile AC 0 açı
AC faz açısı 0 izolasyon amplifikatör aracılığıyla ve giriş yüksek hassasiyetli algılama ve analiz için MCU, sadece
* senkron Yüksek frekanslı Modülasyon
izgara derste, genellikle aynı faz açısı ve net ile (yani, İki-fazlı alternatif akım toplam 0 eşittir, anahtarı ile iki AC fusion) ve ürün ilk rektifiye AC yarım-frekans AC 100Hz, devresinde sonra makine yüksek frekans akımı üretir ve semi-100Hz frekans alternatif akım oluşturulan kombinasyonu, yüksek frekans modülasyonu elde etmek.
* saf Sinüs Dalga Çıkışı
benimsenmesi SPWM doğrudan saf sinüs dalga çıkışı yapmak
* güç Otomatik Olarak Kilitli (APL)
mevcut gücü farklı dalgalanmaları, biz MPPT işlevini kullanmalısınız, MPPT fonksiyonu olduğunda maksimum güç noktasına ayarlanabilir, ürün otomatik güçler kilitli maksimum güç noktası, çıkış gücü daha kararlı.
* maksimum Güç Noktası İzleme (MPPT)
akım yoğunluğu, gerilim sürekli değişiklikler, hiçbir güç noktası takibi varsa, sonra dışında geçmişte bir çok problemle genellikle kabul bir güneş kontrol, bu ürün kullanır yüksek hassasiyetli MPPT işlem gücü, otomatik ve acil güneş panelleri çıkış gücü ayarı için maksimum çıkış noktası, istikrarlı bir çıkış amaçlar elde etmek.

Etiketler:Ucuz Inverter Yığınlanabilir Yüksek Kalite Dc 12 V 24 V Giriş Ac çıkış Standart Gerilim Ev Kullanımı üzerinde ızgara Kravat Güneş Mini Invertör 500 W, Yüksek Kalite Inverter Yığınlanabilir Yüksek Kalite Dc 12 V 24 V Giriş Ac çıkış Standart Gerilim Ev Kullanımı üzerinde ızgara Kravat Güneş Mini Invertör 500 W, Çin Invertörler & Dönüştürücüler Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 25cm x 20cm x 6cm (9.84in x 7.87in x 2.36in)
Model Numarası TEG-500W
boyut 25*20*6cm
ağırlık 2kg
çıkış Gücü 500W
tip dc to ac
Input Voltage dc 10.8-30v

Değerlendirmenizi yazın!

Inverter Yığınlanabilir yüksek kalite dc 12 v 24 v giriş ac çıkış standart gerilim ev kullanımı üzerinde ızgara kravat güneş mini invertör 500 w

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler