Ücretsiz kargo/0445120123 yüksek kalite yakıt enjektör common rail dizel motor

₺573.63

Stok durumu: Stokta var

w163

Ürün ekran
şirket tanıtım
Guangdong shenzhen Jill pompa meme co LTD. gelişmiş ekipmanları ve profesyonel teknoloji bir koleksiyon biri olarak tanınmış enterprises. Şirket ana bileşenler ürün araştırma ve geliştirme üretim dizel common rail sistemi, şirketleri iyi bölgesel coğrafi konumu avantajı güvenerek, piyasada zamanında kavramak elde dinamikleri, değişim ve yenilik, sanayi ön planda geliştirme kararlıdır, tüm kalbimle.
şirket, longgang district, shenzhen şehir, guangdong eyaleti, ulaşım uygundur, deniz, hava ve kolaylık.
kurumsal ithal yüksek-end her türlü, sofistike, kesme-kenar gelişmiş üretim ve test ekipmanları, her türlü iyi donanımlı, güçlü teknik gücü.
şirket uluslararası gelişmiş işleme ekipmanları adına dünya sınıf düzeyi yüksek verimlilik, yüksek hassasiyetli ekipmanları, ve ayrıca Alman profesyonel teknoloji tanıttı, üretim ve tüm uluslararası standart kabul, gerçek güç oluşturmak için, düşük emisyon, yüksek hassasiyetli, birçok çeşitleri, yerine ithalat ve ihracat odaklı geliştirme özellikleri, ileri teknoloji kullanımı ve mükemmel üretim proses ekipmanları, ürün performansı ve güvenilir, ve ulusal emisyon düzenlemelerine gereklerine uygun, üç dahil, dört ve common rail yakıt, standart parçaları ve bileşenleri, büyük ölçüde hem yurtiçinde ve yurtdışında pazar talebini karşılamak, ve aksesuarları ile pazar yurtiçinde ve yurtdışında mükemmel seçenekleri sağlar.
şirket sıcak yastık karşılama yeni ve eski ucuz yurtdışında, benim şirket rehberlik ziyaret etmek, biz gelecekte sizinle işbirliği ve parlak oluşturmak yeni bakmak.

Etiketler:Ucuz Ücretsiz Kargo/0445120123 Yüksek Kalite Yakıt Enjektör Common Rail Dizel Motor, Yüksek Kalite Ücretsiz Kargo/0445120123 Yüksek Kalite Yakıt Enjektör Common Rail Dizel Motor, Çin Yakıt Enjekte. Kontrolleri Ve Parçaları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 2cm x 2cm x 2cm (0.79in x 0.79in x 0.79in)
Araç marka/model Isuzu
Ürün Yükseklik apply
Ürün Genişlik apply
ülke/bölge üretim apply
araç üzerinde yerleştirme apply
diğer parça numarası apply
Özellikler apply
değişimi parça numarası apply
Malzeme Türü apply
parça numarası apply
Marka Adı DEFUTE
Ürün Ağırlığı apply
Ürün Uzunluk apply
Car Maker Interchangeable

Değerlendirmenizi yazın!

Ücretsiz kargo/0445120123 yüksek kalite yakıt enjektör common rail dizel motor

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler